SEZON 207/2018 ROZPOCZĘTY

W najbliższą środę drużna Trampkarzy UKS CZARNI Żagań z BUDOWLANYMI Lubsko rozpocznie zmagania o mistrzostwo II Ligi Okręgowej . Pierwszy mecz był już dwukrotnie przekładany, ale "wszystkie gwiazdy na niebie" wskazują, że 30.08.2017 godz. 16.00 to czas, który już nie ulegnie zmianie. Jak w latach poprzednich tak i w tym roku wakacje to czas, w którym zaszły nie małe zmiany w drużynie. Odeszło kilku zawodników z drużyny, a Ci którzy zostali będą trenowani przez nowego trenera. Jak sobie poradzą młodzi adepci piłki nożnej z Żagania ze zmianami kadrowymi, będziemy mogli zobaczyć już za dwa dni.

Drużyn z Żagania miała jeszcze miniony weekend wolny, ale inni nie próżnowali. W pierwszych spotkaniach II Ligi Trampkarzy Carina Gubin na swoim terenie remisuje 2:2 z TĘCZĄ Krosno Odrzańskie, a SPROTAWIA Szprotawa wysoko (bo aż 6:1) wygrywa w Zielonej Górze z KS FALUBAZ III Zielona Góra.

DRUŻYNĘ TRAMPKARZY UKS CZARNI ŻAGAŃ WSPIERA