TO SOBIE POSTRZELALI

16 bramek strzelonych i czyste konto bramkarza to dorobek Trampkarzy UKS CZARNI Żagań w przedostatnim meczu o mistrzostwo II ligi okręgowej Trampkarzy z UNIĄ KUNICE Żary. Pod względem warunków pogodowych - było fatalnie. Pogoda nie rozpieszczała. Deszcz i bardzo silny wiatr. Chwilami piłka albo stawała gwałtownie w miejscu albo przy zetknięciu z murawą boiska dostawała potężnego przyspieszenia, ale warunki były jednakowe dla obu drużyn. Drużyna z Żagania przeważała pod każdym względem. Nie pozwolili gospodarzom nawet zbliżyć się do własnego pola karnego poza kilkoma wpadkami, ale i tak z pomocą bramkarza potrafili ustrzec się przed utratą gola. Mecz zakończył się wysoką, bo aż 16:0 wygraną UKS-u CZARNI Żagań. Nie można zarzucić braku woli walki gospodarzom. Zrobili to co mogli i wcale źle im to nie wychodziło. Na uwagę zasługuje bramkarz drużyny UNIA KUNICE, gdyby nie postawa goalkeepera, porażka była by bardziej dotkliwa. Mimo wpuszczenia 16 bramek - zasługuje na miano najlepszego zawodnika drużyny.

Przed trampkarzami UKS CZARNI Żagań pozostał już w tej rundzie tylko jeden mecz. Za tydzień, 05 listopada zagrają w ostatnim meczu rundy u siebie z ZAP JUNIOR Zbąszynek. Jeżeli drużyna myśli o dobrej końcowej lokacie - mecz musi wygrać.

DRUŻYNĘ WSPIERA