PIERWSZA PORAŻKA

Niestety, trampkarze UKS CZARNI Żagań okazali się słabszą drużyną od rówieśników z Gubina. W dniu dzisiejszym na własnym terenie ulegli CARINIE Gubin 1:3. Po dwóch kolejkach drużyna z Żagania plasuje się na ostatnim miejscu w tabeli z dorobkiem 1 pkt., ale do końca rundy pozostało jeszcze 9 spotkań do rozegrania i należało by jak najszybciej zapomnieć o wyniku. O wyniku, bo gra nie była najgorsza. W najbliższą sobotę czeka Nas walka O PUNKTY na wyjeździe z PARAFIALNY ZRYW Zielona Góra, i do tego należy się przygotować. Poprzednie sezony piłkarskie zaczynaliśmy zazwyczaj od porażki, i to czasami od wysokiej porażki. Pierwszy mecz bieżącego sezonu to remis - tak chyba jeszcze nie było- a więc był remis, jest przegrana no to czekamy na wygraną. Może już w najbliższą sobotę?

DRUŻYNĘ WSPIERA