FESTIWAL STRZELECKI W SZPROTAWIE

Podopieczni Marcina SOKOŁOWSKIEGO, trampkarze UKS CZARNI ŻAGAŃ w dniu dzisiejszym urządzili sobie "festiwal strzelecki" w Szprotawie pokonując tamtejszą SPROTAWIĘ 9 do 0. Mimo bardzo niekorzystnych warunków atmosferycznych, młodzi piłkarze z Żagania nie dali żadnych szans na zdobycie choćby jednej bramki przez Szprotawian. Bardzo skutecznym okazał się duet napastników "CZARNYCH". Grający z nr 11 na koszulce Tomasz Jakubas wraz z "10-tką" Davidem Drozdek dos Santos strzelili 6 bramek (zdobyczą podzielili się po równo - 3:3). Na listę strzelców wpisali się również Jakub Skiba, Filip Wilenta oraz jeden z zawodników gospodarzy, strzelając bramkę samobójczą. Na mecz jechaliśmy z obawą o wynik, ale jak widać jeżeli drużyna jest dobrze kierowana to o dobre wyniki nie ma co się bać. Dzięki dzisiejszej wygranej drużyna UKS CZARNI Żagań przeskoczyła z 5-tego na 3-cie miejsce, i na dzień dzisiejszy do lidera CARINY Gubin brakuje 4 pkt. (UKS CZARNI mają rozegrany jeden mecz mniej). Do końca rundy pozostało jeszcze 4 kolejki, za tydzień w Żaganiu podejmować będziemy nie zbyt dobrze radzącą sobie STAL JASIEŃ, a 19 października o punkty powalczymy w Krośnie Odrzańskim z wiceliderem tabeli TĘCZĄ Krosno Odrzańskie. Jeżeli w tych dwóch meczach zdobędziemy komplet punktów, to 2 miejsce pozostanie w zasięgu trampkarzy na co dzień grających w czarnych strojach. Fotel lidera prawdopodobnie nie zostanie już oddany przez CARINĘ Gubin. Jeżeli CARINA Gubin nie zaliczy "wypadku pracy" JESIEŃ 17 zakończy jako zwycięzca  II ligi okręgowej C1 Trampkarz.

DRUŻYNĘ TRAMPKARZY UKS CZARNI ŻAGAŃ WSPIERA: