POGROM PIASTA IŁOWA W Żaganiu

Niezłe "lanie" otrzymali trampkarze z Iłowej od żagańskich rówieśników. Już w pierwszych minutach po błędzie bramkarza gości wynik meczu otworzył Filip WILENTA . Dobrze zorganizowana obrona drużyny "Czarnych" nie pozwoliła aby zawodnicy przyjezdnych choćby pomyśleli o strzeleniu bramki. Kluczem do zwycięstwa była rozważna gra w środkowej strefie jak również (wreszcie)  uruchamianie skrzydłowych. Wynik mógł być o wiele wyższy gdyby nie brak skuteczności niektórych zawodników, ale dobrze że błędy się zdarzają bo trener nie miał by nad czym pracować. Mecz był kontrolowany od początku do końca przez młodych zawodników z Żagania, był kontrolowany na tyle, że bramkarz Czarnych nie musiał się wysilać aby nie stracić bramki. Mecz zakończył się zasłużonym wynikiem 6:0 dla "CZARNYCH".  Bramki strzelali:

Wspomniany na samym początku - Filip Wilenta - 1 oraz David Drozdek dos Santos - 2; Jakub Skiba - 1' Dawid Kałużny - 1; Paweł Tylk - 1. Teraz pozostaje tylko odpocząć i przygotować się do kolejnego spotkania z rywalem bardzo dobrze znanym, ze SPROTAWIĄ Szprotawa (08.10.2017r. w Szprotawie).

DRUŻYNĘ TRAMPKARZY WSPIERA: