PIĄTA KOLEJKA BEZ UKS CZARNI ŻAGAŃ

Zakończyła się piąta kolejka walki o mistrzostwo II-ej ligi okręgowej trampkarzy. Drużyna UKS CZARNI Żagań w ten weekend odpoczywała. Niespodzianek w minionej kolejce nie było, wygrywali faworyci spotkań i tak: BUDOWLANI Lubsko na wyjeździe pokonali PARAFIALNY MKS ZRYW Zielona Góra 0:5; TĘCZA Krosno Odrzańskie pokonała w Iłowej tamtejszy PIAST Iłowa 1:3; KS FALUBAZ III Zielona Góra uległ na własnym terenie ZAP JUNIOR Zbąszynek 1:4. Dwu cyfrowe wyniki padły natomiast w Gubinie i w Szprotawie, CARINA Gubin pokonała aż 11:0 UNIĘ KUNICĘ Żary, a SPROTAWIA Szprotawa 11:1 STAL Jasień. Liderem tabeli aktualnie jest SPROTAWIA Szprotawa (12 pkt), która nie straciła jeszcze żadnego punktu i ma jeden mecz zaległy. Drużyna UKS CZARNI Żagań zajmuje 6-te miejsce ze stratą 5pkt do lidera, i 4 pkt do drugiego miejsca w tabeli, tylko że drużyny z miejsc 2, 3, i 5 mają po jednym meczu rozegranym więcej. Już za tydzień - 02.10.2017 - na stadionie UKS CZARNI Żagań przy ul Karpińskiego o godz. 13.00 będziemy mogli zobaczyć walkę o punkty drużyny z Żagania, która zmierzy się z odwiecznym rywalem nie tylko żagańskich trampkarzy - PIAST-em Iłowa.

DRUŻYNĘ UKS CZARNI ŻAGAŃ (TRAMPKARZ) WSPIERA: